Renowacja zabawek


Wszystko może się zepsuć, zabawki także. Kochane, przytulane, często ulegają “wypadkom”. Zdarza się, że po latach tracą swój dawny blask. Znalezione w pudełkach z pamiątkami, odkopane w piwnicy czy na strychu przywołują cudowne wspomnienia. Czas by kolejne pokolenie mogło się nimi bawić.

Jeśli posiadasz zabawkę, której chcesz przywrócić dawny wygląd. Jest ważna dla Ciebie lub Twojego dziecka skorzystaj z pomocy. Przyślij zdjęcie i opisz co dolega Twojej lalce, maskotce czy innej zabawce. Jeśli tylko będę mogła, przywrócę jej dawną świetność. Wypiorę, naprawię, uzupełnię ubytki.

Zobacz moje realizacje.

Tą lalkę Nina znalazła w starych szpargałach. Jakieś 25 lat temu, była ulubioną lalką jej córki. Przeżyły razem wiele przygód. Podczas zabawy w salonie fryzjerskim lalka straciła włosy. Córka Niny miała potem nadzieję, że odrosną. Dziewczynka użyła lakieru do paznokci by pomalować lalce usta. Po latach materiał sparciał. W brzuszku zrobiły się dziury, wypełnienie zbiło się w twardą kulę, resztka włosów spłowiała. Lalka czekała już chyba tylko na śmietnik. Los jednak sprawił, że Nina postanowiła podarować tą lalkę swojej córce ponownie…..

W marcu 2018 rozpoczęłam pracę nad jej renowacją.

 

 

Scroll Up

Copyright 2016 Usługi informatyczne Warszawa